Гурток любителів англійської мови

Кожна  школа має  свої  традиції  і  старається  підтримувати  їх. Щороку  ми  проводимо  дні Колумба, День  подяки , День  Землі , Шекспірівські дні і т.д. Цього  жовтня гурток любителів англійської  мови (керівник С.К.Гончарук) впроваджує  дні  школи на зразок американської  традиції Homecoming. Перед  осінніми канікулами  діти школи будуть танцювати,  співати  англйською, розповідати  вірші, брати участь в конкурсах  та вікторинах, розширюючи свої  знання про історію  рідної  школи  та   традиції  англомовних  країн.

перший  день  члени  гуртка  ознайомили  учнів з  цією  традицією, з  планом  проведення  днів  нашої школи, виготовили  постери та організували  флешмоб.

20.10.2017 | Aдмін