Літні подорожі

Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома. Анатоль Франс Світ — це книга. І хто не подорожував по ньому — прочитав у ній лише одну сторінку.

Августин Аврелій

04.06.19 учні 4 класу побували на екскурсії в м. Вінниці. Відвідали музей науки де в доступній формі ознайомилися з азами природничих наук. Побували в краєзнавчому музеї.Щасливі і задоволені повернулися додому.

Учні 5 класу відвідали дендропарк «Софіївка». Діти були вражені красою, обсягами та історією створення парку.

Семикласники здійснили подорож до м. Києва, де діти познайомилися з історичними та культурними пам’ятниками столиці України.

06.06.2019 | Aдмін