ТИЖДЕНЬ «ТЕАТР»

Там оживає казка,

А з нею весь щасливий

Світ добра.

Театр – це гра, у якій беруть участь актори. Він здатен змусити нас сміятися та плакати. Це місце, в якому багато таємничих та надзвичайних перевтілень.

Учні 1 класу НУШ відкрили для себе чарівний світ театру: ознайомилися з його видами, історією виникнення, дізналися багато нового про театральні професії, спробували увійти в роль акторів. За допомогою лампи та аркуша паперу створили міні-театр тіні, працювали з лепбуком, переглянули уривки театральних вистав. Діти придумували своїх героїв та змінювали сюжети відомих казок, вчилися, як поводитися в театрі.

Підсумком тижня «Театр» стала вистава «Лісова школа», на яку були запрошені батьки. Актори-звірята розповідали про бажання навчатися, а вчитель-лісовичок познайомив учнів з шкільними правилами. Мудра сова передала школярикам ключ до Країни Знань. Казкові герої співали веселі пісні, грали на шумових музичних інструментах. Вдячні глядачі зустрічали виступи акторів гучними оплесками.

15.11.2019 | Aдмін