«16 днів проти насильства»

«Дітей, їх особисту гідність і їх потреби треба так само шанувати, як і старших, і тільки поводячись з ними лагідно, щиро, розумно, як з рівними, входячи в їх спосіб думання, можна виховувати чесних, щирих, правдолюбних і справді вільних людей»(Іван Франко)

З метою ознайомити учнів  з основними видами прав дитини; сформувати навички безпечного користування мережею Інтернет; з`ясувати,  як захистити себе від небажаного впливу та діяти у небезпечних ситуаціях; визначити основні види безпечного дозвілля в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у 8 класі (класний керівник Цвігун Н.І.) було проведено блок занять: «Права дитини»,«Безпечне дозвілля», «Інтимне селфі  в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Учні мали можливість обговорити у загальному колі «Основні порушення прав дитини», переглянути відеоролики «Онлайн-грумінг», «Булінг у моєму житті» (Нік Вуйчич), виконати  вправу «Щоденне дозвілля» та попрацювати у групах «Відповідь на лист» і попрактикували можливість звернення на Національну «гарячу лінію».

05.12.2019 | Aдмін