Проведення психолого - педагогічного семінару

28 жовтня 2020 р. з педагогогічним колективом  практичний психолог  школи Литвинчук Т.А.  провела попередньо запланований на канікулярний період ,  психолого – педагогічний  семінар, на тему : «Права дитини. Право дитини на захист від насилля . Обов’язки дорослих щодо реалізації».

Метою проведеної зустрічі  було сформувати в педагогів  розуміння проблеми,  як складової порушення прав дитини та обов’язку школи попереджувати насильство серед  дітей ; підвищувати інформаційну грамотність та  обізнаність педагогів  з теми : « безпечне учнівське середовище ; створення комфортних умов  для розвитку  особистості дитини ; формування аспектів успішної особистості  та  можливості реалізації її в соціумі».

Тетяна Анатоліївна підготувала тематичну розповідь з елементами інформаційного лекторію з інформаційним джерелом : «дорослим про права дитини»; наголосила про важливість взаємозв’язку, співпраці - школи – сімї  , в досягнені прямого діалогу з розвитку та виховання дитини , що навчається . Акцентувала увагу на захисті прав дитини в учнівському середовищі ,про важливість ролі вчителя як  захисника  інтересів дитини в можливих ризикованих ситуаціях , що трапляються в шкільному середовищі.

Педагогам було продемонстровано тематичний відеоролик  від ЮНІСЕФ  « Просто дитина» та мультфільм – дубляж : «Про права дитини» , представлені матеріали педагоги можуть використовувати як інформаційну основу для висвітлення теми :  «права дитини»  на свої тематичних заходах, також  педагогам було надано для ознайомлення тематичну пам’ятку : « Про порушення прав дитини» з контактами  служб  з питань порушень прав дитини та скоєння насильства над ними .

ВІДЕО  ЮНІСЕФ

ВІДЕО ЮНІСЕФ 2