Всесвітній день домашніх тварин

Самих в світі красивих,

Чудових ваших …

З Днем тварин домашніх!

30 листопада – прекрасний привід ще раз проявити любов до наших домашніх улюбленців, адже саме в цей день відзначають їхнє свято.

Всесвітній день домашніх тварин нагадує нам про те, що приручених звіряток необхідно кожній людині сприймати виключно як друзів, підопічних, членів своєї  сімꞌї, а не як обꞌєкт розваг.  З цього часу свято відзначають  щороку, щоб нагадати людям: «Ви відповідальні за тих, кого приручили». Саме ця фраза, сказана колись  Антуаном де Сент-Екзюпері в його творі «Маленький принц» і стала практично девізом дня. Його мета - ще раз нагадати людству про відповідальність за "братів наших менших", які живуть поруч нас.

Цей день є чудовою нагодою привернути увагу соціуму до проблем захисту тварин від жорстокого поводження, виховувати дбайливе ставлення до них, використовуючи усі можливі засоби та ресурси для їх добробуту та повноцінного життя!

До Всесвітнього дня домашніх тварин в усіх класних колективах початкової школи ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

Цьому дню був приурочений квест, який провели учні 2 класу. Під час гри діти дізналися багато цікавих фактів із життя тварин. Проходили різними зупинками: «Хто це? Що це? », «Незвичні назви» «Тварини Червоної книги Вінниччини», «Класифікація». І звичайно шукали скарб. Та найбільший скарб – це доброта, гуманне ставлення до тварин.

Свою щиру любов і турботу про домашніх улюбленців підтвердили світлинами.

30.11.2021 | Aдмін