Волонтери - люди доброї волі.

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.     У 6 класі ( класний керівник Турецька Олена Сергіївна) переглянули відео "Волонтерство змінює світ" з метою виховувати у молодого покоління бажання творити добро, готовність прийти на допомогу нужденному; формувати навички самостійно приймати рішення; розвивати в учнів особистісних рис доброти, людяності, толерантності, співчуття, уміння терпляче, і з розумінням ставитись до оточуючих; сприяти формуванню у дітей, підлітків та молоді вміння та бажання відчувати чужий біль, не бути байдужим до тих, хто потребує уваги й підтримки, формувати в учнів  школи потреби творити добрі справи на  благо інших людей.

03.12.2021 | Aдмін