Середня школа - здрастуй! Початкова - прощавай!

Прощання з початковою школою – це перехід на нову сходинку в шкільному житті. Як одна мить пролетіли 4 роки навчання. За цей час діти підросли, змужніли, стали розумнішими.
     Радісно і хвилююче пройшло свято «Прощавай, початкова школо!» для учнів 4 класу (класний керівник Коваль О.Г.). Діти переглянули презентацію про свої шкільні роки, започаткували традицію створення капсули часу, грали в лотерею «Передбачення: зустрічай нас, 5 клас!», отримали маленькі сюрпризи та по шматочку «тортика побажань». Із захопленням грали школярі в ігри та естафети, співали пісні про школу. На завершення свята четвертокласники отримали портфоліо з власними роботами та дипломи про закінчення початкової школи.
    Це свято залишиться яскравим спогадом в серцях майбутніх п’ятикласників.
    Бажаємо випускникам початкової школи не втрачати інтересу до навчання, розбавляти свої дні яскравими емоціями. Будьте допитливими, наполегливими, активними. Нехай старша школа подарує вам багато нових позитивних вражень!

31.05.2023 | Aдмін