З Днем знань!

Перше вересня завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживаєш,нових надій і несподіваних зустрічей.

Урочиста лінійка відбулася у ЗЗСО І- ІІІ ступенів ..... 5 під назвою "Жовто-блакитне серце".

Школа гостинно зустріла учнів 1-11 класів та їх рідних на шкільному подвір'ї,де звучало безліч вересневих привітань,веселих емоцій та щирих посмішок для усіх,завдяки кому ми маємо таку чудову можливість бути освіченими людьми.

Урочисто всіх присутніх привітала директор закладу Зиза Віра Олексіївна та вручила нагороди кращим учням.

Свято було сповнене патріотизмом та гордістю за нашу незалежну Україну!
На території школи проходила благодійна акція "Замість квітів -донат на ЗСУ",що є неабиякий внеском на шляху до перемоги. Протягом дня було зібрано 6720гривень та передано на підтримку наших Захисників.
Дякуємо вчителям за їхню щоденну працю,а також батькам,які допомагають своїм дітям на цьому довгому шляху до знань.
Цікавого,веселого, мирного та успішного навчального року!

Традиційно 1 вересня, на початку нового навчального року вчителі проводять для учнів вступні уроки. Це гарна можливість встановити контакт із дітьми, згуртувати їх, змотивувати, обговорити актуальні питання і налаштувати на навчання.

01.09.2023 | Aдмін