День партизанської слави.

День партизанської слави. Теплого осіннього дня - 22 вересня учні ЗЗСО І-ІІІст.√5 вшанували славетніх ветеранів,що в суворі дні війни не дали загарбникам господарювати на рідній землі. Протягом дня з учнями було проведено виховну годину "Подвиг непідвладний часу" на якій проінформували про розвиток підпільно - партизанського руху на теренах нашої української землі та району. Переглянули кадри документального фільму про розвиток партизанського руху у роки Великої Вітчизняної війни. Учні в свою чергу ділилися своїми розповідями про героїзм партизанів - підпільників,їх внесок у розгром німецько - фашистських загарбників,а також сучасних партизанів - патріотів на окупованих територіях нашої України.

22.09.2023 | Aдмін