#Мандруємо Україною

Флешмоб #МандруйУкраїною до Всесвітнього Дня туризму. День туризму відзначають не лише працівники туристичної сфери, але й усі любителі подорожей. Неможливість подорожувати світом відкрила українцям Україну.Подорожі чарівними куточками України стали справжнім відкриттям для наших учнів. Учні нашої школи поділилися своїми подорожами тереторією України і дають поштовх кожному у пошуку чудових місць, де можна чудово відпочити в Україні.Живіть активно і позитивно, частіше подорожуйте і відкривайте для себе нові міста і країни! Нехай всі маршрути будуть цікавими і захоплюючими, емоції - яскравими, а пригоди - веселими. Мандруймо, Україною, із учнями ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 м.Гайсин.

27.09.2023 | Aдмін