З День вчителя

В дні початку золотої осені приймають щирі вітання з професійним святом –  працівники освіти!
Всіх освітян об’єднує головна мета спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, отримати необхідні знання,проявити таланти, набути моральні і духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. У цей день школярі та їх батьки дарували свої теплі вітання та слова вдячності  за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості,  активних громадян та  справжніх патріотів України. Учні 11 класу разом із класним керівником Нечитайло Наталією Петрівною привітали працівників освіти ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 з їхнім професійним святом,  подарувавши багато гарних побажань,  вражень, поділилися позитивною енергією на подальші навчальні дні. З професійним святом!

29.09.2023 | Aдмін