Методичне об’єднання вчителів початкових класів

2 січня в закладі освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкової ланки. Було обговорено і затверджено тематику проведення тижня початкових класів.

Під час практичного заняття члени МО Бєлік І.Б. та Коваль О.Г. поділилися досвідом з використання інтерактивних технологій для досягнення очікуваних результатів навчальної діяльності на уроках української мови. Мосійчук Н.М. ознайомила з методикою використання кубика Блума. Завдяки таким вправам діти вчаться критично мислити та висловлювати свої думки.
     Під час педагогічного діалогу Максімова Т. І., Бакуменко В.В. разом з членами МО підсумували виконану роботу з національно-патріотичного виховання молодших школярів за І семестр та склали план заходів для подальшої роботи.
        Члени МО отримали завдання щодо продовження використання в практиці роботи інтерактивних технологій для досягнення очікуваних результатів навчальної діяльності на уроках, проведення заходів з національно- патріотичного виховання молодших школярів.

02.01.2024 | Aдмін