Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу.

2 січня в школі відбулося методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу з теми «Інтелектуально - творчий розвиток здобувачів освіти засобами інноваційних технологій у системі компетентнісно-орієнтованого навчання». Засідання пройшло у форматі обміну досвідом.

Кожен поділився своїм досвідом про застосування інноваційних форм та методів навчання для розкриття та розвитку творчих здібностей школярів.
   Гончарук С.К. (вчитель англійської мови) розповіла про інноваційну діяльність вчителя під час планування структури сучасного уроку.
   Нечитайло Н. П. (учитель української мови та літератури) повідомила про формування інноваційної особисті на уроках української мови та літератури.
   Про застосування методу проектів на уроках історії та правознавства поділився вчитель Рябокінь В. В.
   На засіданні також було обговорено підсумки проведення шкільної та районної олімпіад.

03.01.2024 | Aдмін