Всесвітній день

Всесвітній день"Дякую"!

Не бійтесь,люди, "дякую" казати,
За хліб святий,за друзів і родину!
Цим словом можна душу обійняти,
і повернути до життя людину.

11 січня відзначається Міжнародний день "дякую"-свято,яке покликане нагадати людям про цінність хороших манер,бо щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття і розуміння того,кому ми завдячуємо за все що є у нашому житті.
Сьогодні саме той час,коли варто подякувати всім, хто робить для нас добро.
У цей день,у нашій школі, було проведено ряд заходів, метою яких було замислити учнів над значенням цього ввічливого слова та над тим, кому і за що необхідно висловлювати подяку, бо більшість з нас вимовляє слова подяки здебільшого автоматично, мимохідь, не замислюючись про їх значення та сенс:
-Створено стенд інформаційного дайджесту(педагог-організатор Подолян Т.О.) "11 січня-Всесвітній день "дякую", на якому розміщено тематичну інформацію; як сказати "дякую" різними мовами світу; розміщений челендж "У кожного свій фронт, і дякую сказати хочу я ....", де учні письмово висловлювали вдячність кожному українцю,який працює на Перемогу (класні керівники).
- Учні 6 класу (класний керівник Лізавенко І.С.) долучилися до святкування та прийняли участь у флешмобі "Щоб неміліло джерело добра і любові, нам дякую сказати треба всім сьогодні".
Слова вдячності здатні змінювати життя на краще,налаштовувати людей на позитив, гармонізувати взаємовідносини, тому і Ви не забувайте казати щирі слова подяки усім хто на це заслуговує.

Дякуємо ЗСУ за життя та захист на українській землі!
Дякуємо всім хто додає Україні міцності!
Дякуємо нашому народу!

11.01.2024 | Aдмін