Наша єдність – наша зброя
З Днем Соборності, держава
Будь багата, щира, жвава.
Хай народ тебе цінує,
Зберігає та шанує!

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності. За традицією в цей день проводяться святкові заходи, вшанування активістів, учасників Революції Гідності, воїнів АТО та ООС, які віддали життя за те, щоб Україна була єдиною.
   З нагоди цієї історичної події вчителі початкових класів ознайомили учнів з важливою датою, яка відбулася у 1919 році та як вона вплинула на подальший розвиток України.
   Школярі передивились відео, презентації про Акт Злуки, проголошений 105 років тому на Софійському майдані в Києві, коли землі об’єдналися в одній державі. Діти читали вірші, складали прислів’я про Україну, розгадували кросворди та загадки про Державні символи країни, брали участь у патріотичних вікторинах, виготовляли листівки.
   Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців.
Єднаймося!!!

22.01.2024 | Aдмін