День Соборності України

22 січня 1919 року українські землі на заході і сході об’єдналися в Єдину Соборну Державу. Цей день став символом єдності та свободи українського народу. Українська історія довела, що соборність – це та цінність, яку потрібно постійно відстоювати. Бо єдність України досягається не в простому декларуванні, а завдяки щоденній діяльності кожного українця заради сильної єдиної України.

У час кривавої боротьби з російським агресором, з особливою силою відчувається актуальність соборності та необхідності об’єднатися для спротиву спільному ворогу.

З метою поповнення та поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про нашу країну, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів класними керівниками проведено наступні заходи:
- з учнями 5 класу (к.к.Колосюк К.Ч.) виховна година "Єдина країна -єдиний народ";
-з учнями 6 класу (к.к.Лізавенко І.С.) відеоподорож "Соборна.Вільна.Самостійна";
-з учнями 7 класу (педагог-організатор Подолян Т.О.) інформаційна хвилина "Одна,єдина,неділима Україна";
-з учнями 8 класу (педагог-організатор Подолян Т.О.) вернісаж "Україна єдина - від заходу до сходу";
- з учнями 9 класу (к.к.Корабель Н.М.) есе "Що для мене День Соборності України";
- з учнями 10 класу (к.к.Гончарук С.К.) усний журнал "Сила наша в єдності святій";
-з учнями 11 класу (к.к.Нечитайло Н.П.) виховний захід "З Днем Соборності України".
Загальношкільні заходи (педагог організатор Подолян Т.О.):
-тематичний стенд;
- гра-пазл "Україна -єдина країна"; - стінгазети "Україна єдина" для учнів 5-11 класів;
-створена рамка для фото;
-декламування вірша "Лунає пісня солов'їна" ученицею 9 класу Нікіфоровою Олександрою.
     У цей святковий день атмосфера закладу була піднесеною. Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зростуть гідні громадяни нашої Батьківщини!
Дякуємо ЗСУ за захист на українській землі!

22.01.2024 | Aдмін