День народження Lego

"Lego" називається.
З нього можна будувати
Все,що забажається.
Легендарний конструктор з'явився в Данії в 30-х роках минулого століття,але саме 28 січня компанія "Lego" запатентувала вигляд деталей конструктора і тому цей день вважають Днем народження Lego. Використання конструктора на уроках -це корисний і важливий елемент навчального процесу,адже це розвиток дрібної моторики рук,мовленнєвий розвиток ,розвиток розумових здібностей. Втілюючи в життя свої задумки,будувати і фантазувати,захоплено працюючи і бачачи кінцевий результат учні виробляють певні якості - посидючість,взаємоповагу,акуратність,терпіння,розвиток креативного мислення. Учні нашої школи полюбляють використання конструктора і створюють справжні шедеври на уроках та в позаурочний час і запропонували нам для перегляду парад "Лего виробів".

25.01.2024 | Aдмін