Змагання з бадмінтону

14 лютого 2024 року на базі ЗЗСО I-III ст.#3 відбулись змагання з бадмінтону по програмі спартакіади школярів ЗЗСО Гайсинської ТГ. Від ЗЗСО#5 в змаганнях прийняли участь 7 учасників( 3 дівчат та 4 хлопців). У виснажливій боротьбі учні нашої школи, проявивши свою майстерність,наполегливість та спортивний характер, показали чудові результати. Сторожук Анастасія(10 клас) - 1 місце,Довженко Наталія(4 клас)- 2 місце,Травка Олександра(10 клас) - 3 місце(серед 28 дівчат ).Іванов Владислав(10 клас) - 2 місце,Линник Антон(10 клас) -3 місце,Лазоренко Андрій(6 клас) - 6 місце, Довженко Іван(6 клас) - 10 місце (серед 23 учасників). В загальному заліку команда нашої школи здобула беззаперечну перемогу та посіла 1 місце серед 10 команд Гайсинської ТГ. Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогою. Дякуємо батькам та адміністрації школи за підтримку .

Окрема подяка ЗСУ за наш захист та надану можливість проведення спортивних змагань для дітей!Слава Україні!Героям Слава!

15.02.2024 | Aдмін