З Днем жінки та весни!

Зі святом,дорогі жінки!

🌸З прекрасним першим днем весни! 🌸

Ми пережили другу зиму великої війни. Дякуючи Богу і нашим Захисникам!

Хай ця весна теж буде легшою, теплішою і добрішою для усіх, хто бореться, дбає і вболіває за нашу Батьківщину!

Сьогодні приміщення нашої школи наповнилося теплотою щирих привітань для жінок та дівчаток.

Учні 9 класу з класним керівником Корабель Н.М. провели незабутнє свято для учительського колективу, подарувавши багато приємних емоцій та щирих посмішок.

Учні 1 класу з класним керівником Коваль О.Г. намалювали весняні листівки. Учні 6 класу з класним керівником Лізавенко І.С. створи плакати-привітання зі святом.

Здобувачі освіти 7 класу записали відеопривітання шановних вчителів закладу з першим днем весни. (Класний керівник Швець Т.Д.)

Хай цей весняний час приносить для усіх невтомне натхнення, сонячну енергію та безмежні можливості для розвитку та досягнень. 🌷Бажаємо усім тепла, світла та невгамовного успіху у вашій благородній місії виховання майбутніх лідерів! 🩷

Хай тривог стає менше, а гарних новин більше!♥️

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчати українських дітей!

01.03.2024 | Aдмін