Акція єднання та віри

19 квітня випускники 11 класу разом із класним керівником Нечитайло Н.П. доєдналися до загальнонаціональної акції єднання та віри "Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь". 11-класники всієї України, завершуючи навчальні заклади і прощаючись з дитинством, не матимуть традиційних шкільних балів і радості зустрічі першого дорослого світанку, але це покоління, яке будуватиме і відбудовуватиме нашу Україну після перемоги! А сьогодні, в такий важкий час випробувань, випускники посадили дерева на території нашої школи, щоб через 20 років вже своїм дітям показати, якою сильною була їхня віра в нашу державу.

Цей крок єдності - це символ для воїнів на передовій щодо незламної віри в нашу Перемогу!
#Дякуємо_ЗСУ за життя в Україні.

19.04.2024 | Aдмін