Тиждень безпеки життєдіяльності та охорони праці

У ЗЗСО І-ІІІ ступенів √5 з 22 по 26 квітня був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності та охорони праці за відповідним складеним та затвердженим планом. Метою тижня було практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок, які отримані ними під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно-начальницького та особового складу позаштатних формувань навчального закладу, педагогічного складу і учнів навчального закладу в цілому як об’єкта цивільного захисту при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи щодо формування в учнів свідомого ставлення до свого життя; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя: години спілкування,тренінги, екскурсії, консультації, дискусії, вікторини, перегляд відео та їх обговорення. Щоб навчити учнів діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у школі відбувся День цивільного захисту з тематичними заходами. День ЦЗ під гаслом "Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!" проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

26.04.2024 | Aдмін