Дари осені

Пора осіння тиха й чарівна.

Земля вночі туманами сповита.
Вдень лине тихо музика сумна.

На павутинні бабиного літа.

«Дари осені» - це особлива подія, до якої діти починають готуватися задовго до її проведення. Учні початкової ланки разом з батьками, бабусями і дідусями, старшокласники власноруч, готують вироби із осінніх дарів: овочів і фруктів, яскраво пофарбованої листя і плодів дерев.

Проведення спільних справ дітей з дорослими - це величезне поле для творчості і фантазії. І, дійсно, часом вироби являють собою такі архітектурні ансамблі, що навіть дорослі бувають вкрай здивовані красою і об'ємом робіт.

Основною метою та завданням виставки є залучення учнів до творчої діяльності, формування у дітей екологічної культури та естетичних смаків, ціннісного ставлення до оточуючого середовища, привернути увагу дітей до краси осені у рідному краї, ознайомити з українськими народними традиціями та побутом. Виховувати гостинність, щедрість та щирість.

Крім різноманітності виробів, виставка вражала і оригінальними патріотичними назвами: «Літак у мирному небі», «Мир українській землі», «Гайсинська кераміка», «Героям України», «Щедра та багата осінь».

17.09.2015 | Aдмін