Інформує театральна студія

Вивчення іноземної  мови дуже важливе в сучасному  житті.  Ця аксіома  відома всім. І не потребує доведення. Одними з перших, хто зрозумів це, була адміністрація  та  вчителі СЗШ I-III ступенів № 5 м. Гайсин.

У цьому році відповідно до нової « Навчальної програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов»  вивчення цього предмету розпочали з першого класу. Але в нашій школі це  було  впроваджено  ще 16 років  тому.

Іноземна   вивчається важко і потребує неабияких зусиль.  Учителі  повинні мотивувати учнів,  сприяти  активізації  мислення, зацікавлювати до різних видів занять і уроків, до виконання того чи іншого завдання.

Одним з найбільш сильних  мотивуючих  факторів є драматизація учнями різних  творів  відомих  письменників  та казок.  Для цього працює в школі драматичний клуб. Щоразу вчителі залучають до проекту нові класи та дітей  для того, щоб охопити  творчою роботою  всіх дітей.

Остання  робота   інсценування  казки «Дюймовочка» була представлена учнями 6 класу   під керівництвом Світлани  Кирилівни  Гончарук.  Всі діти з ентузіазмом працювали над вивченням ролей, нових слів, вимовою та старались бути артистичними.  Самі виготовляли костюми та декорації. Хочеться подякувати  батькам, які не тільки  допомогли  дітям з дизайном, але й були глядачами.  «Драматизація, як відомо, є одним із видів ігрової діяльності. Не можна не зважати на те, що гра взагалі, і драматична гра зокрема, посідає значне місце в житті дітей.  Постановка  п’єси забезпечує  гарний емоційний настрій, що так необхідний для успішної роботи», -- впевнено говорить С.К. Гончарук.

Творчість породжує  творчість. А творчі  діти – це успішні дорослі у майбутньому.

21.05.2013 | Aдмін