"Спасибі тобі, таточку, що ти у мене є!"

В цей нелегкий час, що переживаємо ми з вами і наша ненька Україна, дуже важливо, щоб молодь не втратила людяність, вірила в добро і милосердя.

З метою виховання найкращих моральних рис підростаючого покоління: любові, поваги, почуття власної гідності, гордості за свою родину,  в шостому класі (класний керівник Романенко О.В.), відбувся виховний захід «Спасибі тобі , таточку, що ти у мене є!».   В ході  свята діти у формі пісень, віршів, сценівок висловлювали найщиріші почуття до рідних людей – татусів, дідусів, братиків. А під час проведення конкурсів всі присутні мали змогу побачити справжню турботу про своїх дітей, вболівання за успіхи один одного всіх членів родин. Гості та учасники свята покидали стіни класу з почуттям вдячності,  з піднесеним настроєм.

11.12.2015 | Aдмін