Драматичний гурток звітує

Неоціненний педагогічний по­тенціал театрального мистецтва, сила впливу на духовний світ осо­бистості пов'язані з унікальною природою театру.

Основою театральної твор­чості завжди є притаманна ди­тячій природі (у будь-якому віці) і психологічна, і фізична здатність до перевтілення, гри: саме через гру відбувається емоційне пізнан­ня навколишнього світу. Дітям цікавий сам процес театральної творчості. Але дуже важливим є також результат — вистава як за­вершена цілісність, як художній «продукт», що може бути проде­монстрований широкій аудиторії глядачів та оцінений ними. Через це учасники драматичного театру, що діє в нашій школі під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Романенко О.В., з нетерпінням чекають моменту , коли зможуть показати всі свої таланти, вміння, результати роботи в гуртку. Вони із задоволенням відкривають світ казки С. Маршака  для малих глядачів, розкривають суть серйозних проблем людства в драмах  Ф. Шиллера, байках Л. Глібова.

12.02.2016 | Aдмін