«Мелодія двох сердець»

Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана,

І хоч любов буває різна,

Та кожна справжня —

Завжди лиш одна.

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день– день святого Валентина. Він відзначається з особливою серйозністю майже по всьому світу 14 лютого.
І наша школа не стала винятком. Відзначаючи це свято учні продовжують знайомство зі звичаями та традиціями англомовних країн,   розвивають навички самостійного пошуку і добору інформації. З метою розширити  світогляд учнів, підвищити їх рівень культури, естетичні смаки , формувати дружні стосунки в колективі, виховувати вишуканий естетичний смак проведено розважальне шоу між старшокласниками «Мелодія двох сердець», та конкурс «Валентинок»

12.02.2016 | Aдмін