Афганістан - наш біль

Минають дні, ідуть роки.

Життя  листки перегортає.

А  біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає.

З метою ознайомити учнів з передумовами війни в Афганістані, довести до їх сердець основну думку: війна – це безумство, жорстокість; зміцнювати почуття патріотизму, гордості за славних героїв України та їх побратимів; формувати в дітей риси чесності, благородства, вірності в дружбі та любові, мужності; виховувати кращі людські якості, вміння співпереживати, почуття гордості за воїнів-інтернаціоналістів та шану до матерів, сини яких загинули,  в школі було проведено ряд заходів : урок мужності «Афганістан» (3кл. Мосійчук Н.М.), бесіда – розповідь «Мій біль - Афганістан» (5кл. Шамрай О.П.), загальношкільний перегляд відеосюжетів «Пам'ять» (шкільне самоврядування -Ткаченко Катерина, педагог-організатор Цвігун Н.І.), а учні 6 класу (класний керівник Романенко О.В.) відвідали музей ветеранів війни в Афганістані.

16.02.2016 | Aдмін