Вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні

«Небесна Сотня»…Юнаки,батьки

Їх імена мені ніколи не забути –

Вони ж за мене полягли,

Так як і ті, що захищали Крути.

З метою виховання у дітей шанобливого ставлення до героїчного історичного минулого України, усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, виховання людяності, гідності, справедливості, толерантності; формування в учнів активної життєвої позиції, громадянського самовизначення, прагнення до самореалізації в Україні,  вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні та учасників АТО було проведено  музично-літературну композицію «Бережемо пам'ять про героїв сьогодення»  (6кл. Романенко О.В., педагог - організатор Цвігун Н.І. президентська рада - Ткаченко Катерина), на якій учні власноруч виготовляли серця- символи любові і вічної пам'яті про героїв; відкритий мікрофон «Хай вічно горить вогонь пам’яті » (11кл. Величко М.П.), тематичну годину «Герої не вмирають» (7кл. Ходак О.А.), виховну годину «Народження Героїв Небесної Сотні» (10кл. Турецька О.С.), перегляд презентації "Небесна сотня" ( 5. кл. Шамрай О.П.)

19.02.2016 | Aдмін