День Захисника України

Ворогу не дам

І за тебе, рідна,

Я життя віддам!

З метою сприяти патріотичному вихованню учнівської молоді; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність;виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. В школі було проведено ряд заходів: круглий стіл «Захисник вітчизни – звучить гордо» (10 кл. класний керівник С.К.Гончарук), відкритий виховний захід «Ми козацького роду нащадки» (4 кл. класний керівник Н.М.Мосійчук), учні 10 класу виготовляли обереги для солдат(С.К.Гончарук, педагог організатор Н.І.Цвігун), а на завершення відбувся конкурс «Національні страви України» в якому учні продемонстрували свою майстерність.

13.10.2016 | Aдмін