Вибори президента шкільної республіки «Прометей»

«Прометей» – республіка демократична:

Тут кожен учень – творча особистість,

І кожен педагог у нас – талант.

І школа наша є найкраща в світі,

Скрізь  скромність, простота, порядок, лад.

Нещодавно в нашій школі відбулися вибори президента шкільної республіки «Прометей». Передвиборча кампанія була цікавою і насиченою. Усі кандидати гідно представляли себе та свої програми, і кожен учень школи мав змогу познайомитися з ними та зробити свій вибір. За результатами голосування переможцем став Максимець Володимир,  учень 11 класу. На загальношкільній лінійці відбулась інавгурація, під час якої президент зобов’язався всіма справами сприяти розвитку учнівського самоврядування, відстоювати та захищати права учнів, сприяти зміцненню доброзичливих дружніх стосунків між вчителями та учнями школи, виконувати свої обов’язки в інтересах шкільного колективу, підносити авторитет навчального закладу.

03.10.2017 | Aдмін