Козацькому роду нема переводу!

Ой, зібрались козаченьки, раділи й веселились,

У своєму дружнім колі  силою хвалились.

Сьогодні козак -  не той, хто одягнений у вишиванку й  шаровари. Козак - це передусім воїн за духом, і відстоюватиме він тільки честь і свободу.

ШЛЯХЕТНІСТЬ, МУДРІСТЬ, ВІДВАГА – три основні ознаки козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш! Саме ці якості учні 6класу(класний керівник Цвігун Н.І.) демонстрували під час змагань на відкритому виховному заході «Козацькому роду нема переводу»; учні 9-11 класів – під час конкурсу «Супер козак» .  З метою збереження українських традицій та звичаїв серед учнів 5 -11 класів проведено фестиваль «Козацькі страви». В нас залишається світла пам'ять про славні подвиги наших предків-запорожців. Отож, пам’ятаймо, що ми є нащадками славних українських козаків, то ж  любіть Україну, шануйте її народ. Хай кожен з нас своїми добрими справами і вчинками  доведе : що козацькому роду нема переводу!

13.10.2017 | Aдмін