Стусівські читання

Нещодавно в школі відбулися традиційні Стусівські читання, присвячені 75 річниці з дня народження поета.

Організаторами свята виступили вчителі української мови та літератури Ходак Ольга Анатоліївна та Бабаян Людмила Пантелеймонівна.

Завітали на наше свято учні 5,6,7,8,10 класів. На книжковій виставці «Світ Василя Стуса» та під час перегляду документального фільму «Обличчя України. Василь Стус» учні могли ознайомитись із біографією поета, найвизначнішими подіями з його життя.

Школярі мали змогу ознайомитись із книгою Дмитра Стуса «Василь Стус: життя як творчість» . Читалися поезії Василя Стуса, вірші, присвячені поету. Активістами свята стали учні 5,7 та 8 класів.

22.02.2013 | Aдмін