«Правова освіта в школі»

У житті будь-якої держави, суспільства і кожної людини важливу роль відіграє таке явище, як право.

В рамках Місячника правових знань, з метою правової освіти, соціального самовизначення учнів, вироблення в них системи відносин і способів діяльності, здатності мислити, аналізувати інформацію, використовувати знання й уміння для творчого розв’язання різних проблем для учнів 6-8 класів класні керівники Цвігун Н.І., Вотінцева М.М., Романенко О. В. організували екскурсію в Гайсинський ВП ГУНП у Вінницькій області. Начальник ювенальної провенції капітан поліції Гудима Н.М. провела змістовну бесіду з питань прав та обов’язків  учнів, наголосила на відповідальності учнів та їх батьків за протиправну поведінку. З особливим інтересом учні розглядали та приміряли засоби безпеки сучасного поліцейського. Про правила дорожнього руху та відповідальність за їх порушення Наталія Миколаївна нагадала під час екскурсії на штрафмайданчик.

08.11.2017 | Aдмін