Працюємо творчо…

Величко Марія Павлівна вчитель вищої категорії, старший вчитель поділилась досвідом роботи навчання письму школярів молодших класів і    опублікувала свою роботу «Навчання  навичок письма молодших школярів» в журналі Видавничої групи « Основа» « Англійська мова та література», де запропонувала інноваційні захоплюючі вправи для навчання письму молодших школярів, про що засвідчує отриманий сертифікат.

Адже урок англійської мови- благодатний грунт для використання мови як засобу вивчення навколишнього світу, формування системи універсальних знань, умінь і навичок читання , говоріння , письма й аудіювання; створення умов  для розвитку здібностей учнів. Інтерактивні форми роботи дозволяють сформувати у здобувачів знань соціокультурну компетентність, уміння вести діалоги, читати, писати.

19.03.2018 | Aдмін