На базі школи проведено семінар вчителів суспільних дисциплін з теми «З досвіду дослідницької краєзнавчої роботи вчителів історії».

Учитель історії Рябокінь В.В. поділився досвідом роботи з даного питання; презентував роботу із здобувачами освіти 5 класу з питань: пам’ятки історії, пам’ятки мого міста, видатні українські історики, дослідження історії рідного краю, історія родини.

Учениця 11 класу Ласкіна Ірина, неодноразовий переможець конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!», конкурсу серед письменників України «Українська революція 1917-1921 рр.», презентувала роботу пошуково-краєзнавчого гуртка.

Учасники семінару високо оцінили дослідницько – краєзначу роботу Всеволода Володимировича.

26.04.2018 | Aдмін