Співець добра і краси

Іди по стежці, дитино,

Даруй любов і тепло,

І пам’ятай: ти людина!

Вчись, думай, твори добро.

З нагоди відзначення 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського в 3 класі (класний керівник Коваль О.Г.) було представлено виставку книг «В.О. Сухомлинський – дітям», проведено годину спілкування на тему «Красиві слова і красиві діла». Перед учнями відкрилися сторінки творчості великого педагога, який розповідав про магічну силу доброти і чуйності у взаєминах між людьми. З цікавістю школярі перегортали сторінки книг видатного письменника, підбирали прислів’я про добро і милосердя, працювали в групах, складаючи оповідання за малюнками. Мудрі і повчальні казки та оповідання В.О. Сухомлинського залишили глибокий слід в дитячих душах.

01.10.2018 | Aдмін