10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я.

З цією метою гурток «Юний  психолог» та практичний психолог школи Литвинчук Т. А. запланували  низку тематичних  заходів  націлених  на підвищення  рівня інформаційної  грамотності, обізнаності  учнів, педагогів з питань збереження  та покращення  емоційного здоров’я  людини.

День пройшов  під  назвою  «Позитивка», напротязі  нього між  уроками  проходили  тематичні  перерви  де діти веселилися ( перерва- «Веселі руханки» початкові  класи); малювали на  шкільному  подвір’ї тематичні малюнки - «Малюнок  на  асфальті – «Подаруй  посмішку»; переглядали повчальні тематичні мультики «Веселий  вибір»  та цікаві серії  дитячого  відео – журналу «Єралаш»;  для всіх  охочиш  проводився  цікавий  майстер-клас створення  символічного оригамі  «Пурпурне  серце»; щоб діти мали  можливість  визначитися  який  темперамент  в  них переважає їм було продемонструвано  відео-ролик « Характер»; діючою  була пошта позитивних побажань « Листівка – Позитівка » кожен  бажаючий мав  можливість  написати  іншому  адресатові  щось  хороше   побажання  на  день  чи  на  майбутнє, а пошта б надіслала  його отримувачу. Діти  готували  малюнки на тему : « Добрим буть – незабуть !» де  змальовували  ситуації  допомоги  та добра . Вцілому  день  «Позитивка» був насичений позитивом, веселощами та різними цікавинками в  якому  були  задіяні не  лише  діти  й  вчителі  та інші  гості  школи.

10.10.2018 | Aдмін