Ділимося досвідом…

бінарний урок

Вчителі Гурська Людмила Василівна - вчителька 4 класу та Величко Марія Павлівна – вчителька англійської мови  провели бінарний урок в 4 класі за темою «Ми пишаємося Києвом». Алгоритм письмового ділення.

На уроці відбувалося формування предметних компетентностей, систематизація лексичних одиниць теми.

Учні оволодівали ключовими компетентностями: комунікативними: розвивали математичне мовлення, вміння доводити  власну думку, формували вміння усного мовлення та аудіювання.

Соціальними: формували вміння працювати в групах, вміння колективної роботи, логіччного мислення і виявляти ініціативу.

Інформаційними: розширювати знання про столицю України. Учні познайомились з визначними місцями міста Києва - столицею нашої Батьківщини.

Виховували любов до рідної землі та почуття патріотизму.

17.10.2018 | Aдмін