Тиждень образотворчого мистецтва.

Щорічно, в перший тиждень лютого в школі проходить тиждень образотворчого мистецтва

З  04.02. по  08.02.2013 р.   в  школі  було  проведено  ряд  виховних заходів,  направлених  на    розуміння   учнями   зв’язків    образотворчого мистецтва  з  ін­шими видами мистецтва, з    природним і культурним середовищем   життєдіяльності     людини ,  виховання духовних   та  моральних – ціннісних   орієнтирів  у  сфері  образотворчого  мистецтва, інтересів, смаків,  потреб у творчості;  національно-патріотичної свідомості та  активної життєвої позиції; виховання естетичного ставлення до образотворчого мистецтва.

Тиждень  образотворчого  мистецтва   проходив    для  учнів  5 – 11 класів.

Призери тижня образотворчого  мистецтва:

I місце -  6 клас

II місце -  8 клас

II місце  - 9 клас

III місце -  7клас

III  місце  - 10 клас

Отримали  подяки   за  участь  у  тиждневі   образотворчого  мистецтва  учні 1-5 класів

22.02.2013 | Aдмін