Зимова казка

Поспішає зима, поспішає,
Підганяє мороз, холоди:
Скоро, скоро з далекого краю
Рік Новий завітає сюди.

З метою подарувати дітям радість і багато позитивних емоцій у процесі святкування Нового року; розширювати знання дітей про традиції зустрічі  цього свята; розвивати акторські здібності учнів, увагу, пам’ять, вміння весело і цікаво проводити час; формувати культуру поведінки та спілкування, виховувати дружність,активність, відповідальність та наполегливість, у школі було проведено ряд заходів : «Святкова подорож» (1-4кл.Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М., Коваль О.Г.,Гурська Л.В.), «Новорічні передзвони» ( 5-6 кл.Величко М.П., Гончарук С.К.), «Карнавал» (8-11кл.президент шкільної республіки Руднєва Анна), «Різдвяний майстер-клас»(7кл. Цвігун Н.І. та батьківський комітет).

28.12.2018 | Aдмін