Зустріч з батьками першокласників

«Які мама й татко, таке й дитятко»

«Яка сім’я, таке й насіння»

Про поширену проблему в сучасному українському суспільстві – булінг (цькування) – йшла мова на батьківських зборах в 1 класі (кл.кер. Бєлік І.Б.) Найгостріше вона постає в освітньому середовищі, де дитина проводить більше частку свого повсякденного життя. Діти в світ приходять не добрі й не злі, безпорадні, маленькі, цікаві й допитливі. Ми, дорослі, мусимо всього навчити, оберегти, захистити, а головне – виховати їх добрими і мудрими людьми. Вчителька запропонувала присутнім взяти участь у тренінгу «Батьківська відповідальність за формування особистості учня початкової школи». Виконуючи нескладні завдання, батьки переконались, що дітей треба виховувати щохвилини словом, поглядом, ділом, працею та , головне , власним прикладом.

18.02.2019 | Aдмін