Поки б'ються серця людей, звучатиме і голос Шевченка

Не забувай Шевченка спів,

Про горду славу козаків,

Не забувай, що ти дитина,

Землі, що зветься Україна.

З метою показати велич і неповторність творчої спадщини  Т.Г. Шевченка, його значення для розвитку української  літератури, історії; розвивати естетичні смаки школярів, спостережливість; виховувати на прикладі життя і діяльності Кобзаря   активну любов до рідної землі, свого народу, його мови   і культури в школі проведено Шевченківські дні. Школярі переглядали документальні фільми, взяли участь у літературній вікторині "Слово про Кобзаря" та в конкурсі читців поезій Шевченка; учні 9 та 6 класів ( вчитель української мови Романенко О.В. та педагог-організатор Цвігун Н.І.) підготували та провели виховний захід "Поки б'ються серця людей, звучатиме і голос Шевченка".

19.03.2019 | Aдмін