«Допомогти! Врятувати! Запобігти!»

Щоб навчити дітей                            діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 26 квітня в нашій школі відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно  й чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя. Вранці відбулася лінійка, на якій було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. Протягом дня здобувачі знань організували виставку малюнків та плакатів відповідної тематики, виготовляти стінгазети. У 9 класі (класний керівник Романенко О.В.) проведено практичне заняття «Перша долікарська допомога», на якому учні вчилися правильно обробляти поранення, накладати пов’язки на уражені місця кінцівок. Учні та вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

26.04.2019 | Aдмін