Дорожня абетка

Щоб здоровим буть, мати  силу  духу,

Треба знати ще й правила руху.

Хоч питання це дуже складне,

Але знай, що життя в нас одне!

Відомо всім, що найдорожчий скарб людини — це її життя і здоров'я. Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а й навіть життя. Тому треба всім дотримуватися правил дорожнього руху. З кожним роком транспортних засобів стає все більше. І всі вони кудись поспішають. Для того,  щоб на дорогах було безпечно, всі машини підкоряються суворим правилам. Знати й виконувати правила безпечної  поведінки на вулиці повинні всі учасники: дорослі і діти. Тому  в нашій школі в рамках Тижня безпеки дорожнього руху  учні 7 і 9 класів (класні керівники Цвігун Н.І., Романенко О.В.) організували для молодших школярів практичне заняття «Дорожня абетка»,  під час якого вдосконалювали знання правил дорожнього руху,  знайомилися з основними сигналами регулювальника, дорожньою розміткою та знаками; розглядали  дорожньо-транспортні ситуації.

11.05.2019 | Aдмін