Тиждень фізичної культури та спорту

Проведення  в школі тижня фізичної культури і спорту вплинуло не тільки на формування  в учнів необхідних компетенцій, актуалізації наявних знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», а й формування громадянина, інтелектуально-розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, що володіє системою знань про здоров’я і здоровий спосіб життя, готової протистояти труднощам та негативним чинникам оточуючого середовища.

Під час тижня  фізичної культури і спорту було проведено: фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Дня фізичної культури та спорту, естафета з м’ячем (7кл.), смуга перешкод (6кл.), футбол (збірна школи), міні-футбол (дівчата 6-8кл.), змагання з шашок (7-8кл.).

Класним колективом 8 класу (класний керівник Цвігун Н.І.) проведено спортивний квест «Ключі від форту Боярд» , що забезпечило створення сприятливих психологічних умов для ефективної взаємодії в групі, самопізнання учасників гри,  реалізовувались і пропрацьовувались відразу декілька важливих сфер, що стосуються здоров’я та здорового способу життя.

16.09.2019 | Aдмін