«Тиждень безпеки дорожнього руху»

Правило — це є вимога єдина,

Ну, а ти у суспільстві — людина!

А тепер тобі стало вже ясно —

Всі вимоги виконувати вчасно.

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, з метою повторити та закріпити знання учнів про правила дорожнього руху, безпечну поведінку на вулиці; навчити дітей використовувати набуті знання в реальних умовах, знаходити правильне рішення в нестандартних ситуаціях; формувати у школярів потребу в дотриманні правил безпечної поведінки, бути дисциплінованими пішоходами; виховувати почуття відповідальності за власне життя та життя інших людей у школі було проведено ряд заходів: виступ агітбригади «Світлофор» перед учнями початкової ланки (8 клас,  класний керівник Цвігун Н.І.), практичне заняття одинадцятикласників з учнями 2 класу  ( класний керівник Турецька О.С.), вікторина «Знай та виконуй ПДР» (9клас, класний керівник Лізавенко І.С.), флешмоб «Бережіть життя» (4 клас, класний керівник Гурська Л.В.), перегляд фільму «Безпека дорожнього руху» (6 клас, класний керівник Гончарук С.К.).

22.11.2019 | Aдмін