Юні мандрівники

Вам у походи ходити і мандрувать,

любі діти!

Умійте ж природу любити,

кожній стеблині радіти.

Тиждень «Я – мандрівник» для першокласників НУШ пройшов цікаво і насичено. Діти подорожували, обираючи за допомогою математичних планшетів транспортний засіб, та, об’єднавшись у групи, презентували свою мандрівку. Школярі ознайомились з картою України, шукали свій населений пункт, помандрували до столиці нашої держави. За допомогою гри «Танграм» обрали транспорт, яким продовжили мандрівку до Чорного моря. Діти познайомилися з його мешканцями, виготовили аплікації «Морське дно». Готуючись до подорожі в Карпати, юні мандрівники визначили найнеобхідніші в поході речі. Незабутньою виявилась подорож до Антарктиди. Учні читали цікаві тексти про материк, де панує зима, проводили досліди з льодом. Критично мислячи, пояснювали, чому пінгвіни це птахи, хоч і не літають. Упродовж робочого тижня першокласники формували навички дослідницької діяльності, пояснювали негативні наслідки викидання сміття у лісах, парках, забруднення водойм. Дізналися про тривалість розпаду поліетилену та пластику.                                                     Бажання подорожувати та досліджувати навколишній світ буде супроводжувати маленьких мандрівників і надалі.

27.01.2020 | Aдмін