«Молодь за здоров’я»

У цьому житті,

Чи бути здоровим,

Вирішуєш ти!

З метою зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу в рамках тижня здоров’я «Молодь за здоров’я» в школі було проведено ряд заходів: першокласники НУШ (класний керівник Коваль О.Г.) подорожували країною Здоров’я і Спорту; учні 10 класу (класний керівник Романенко О.В.) створювали буклети «Здоров’я – це модно»; агітбригада 8 класу «Будь здоров!» (класний керівник Цвігун Н.І.)  відвідала учнів 1 та 2 класів, в кінці виступу учасники пригостили молодших школярів вітамінками; під час проведення дидактичної гри «Що в світі найдорожче?», учні 2 класу (класний керівник Бєлік І.Б.) з’ясували, в чому цінність людського життя; здобувачі знань 9 класу (класний керівник Лізавенко І.С.) створили усний журнал «Здоров’я – найдорожчий скарб»; команда хлопців з волейболу взяла участь у районній спартакіаді серед міських шкіл (вчитель фізкультури Міщенко М.Д.).

21.02.2020 | Aдмін