Дружба – велика сила.

Якщо друг у тебе є,

Життя радісним стає.

Разом можна все зробити,

Тож без друга не прожити

Справжній друг — подарунок долі та найбільша удача в житті. Нестримний сміх, захоплюючі історії, сокровенні таємниці й лише вам зрозумілі словечка — з другом завжди є про що поговорити, кого згадати і чим розважитись. Щирий друг — то найцінніший скарб.

«Мої друзі» назва третього тижня навчання наших нушенят.

Пізнавально, весело та  дружньо пройшов цей тиждень навчання учнів 1 класу. Протягом тижня діти пізнавали культуру усного і писемного  мовлення. Вчилися вести  діалог. Практикувалися у звертанні один до одного по імені. Лічили об'єкти навколишнього світу в межах 10, порівнювали за однією, або кількома ознаками.  Спостерігали за природніми об'єктами, проводили експерименти. Складали та приймали правила дружби. Виконали аплікацію  «Дружба». Малювали портрети найкращих друзів та розповідали про них.

18.09.2020 | Aдмін